Hakkımızda

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, 2008 yılından günümüze değin perdecilik sektöründe toptan ve perakende müşterilerine hizmet vermektedir. kullanacağı perdelerin; dekoratif olması,kolay temizlenebilmesi ve kullanışlı olması arayışına giren tüketicilere, en kaliteli ürünü, en iyi hizmet ve fiyatla ulaştırma amacında olan firmamızın ürün yelpazesi de bu kriterlere uygun olarak hazırlanmıştır. Ürün alanımız içinde yer alan perde çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Türkiye’nin seçkin firmaları tarafından üretilip, imalatı ve montajı firmamız bünyesindeki kalifiye elemanlarca gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için ürün gamı, perde çeşitliliği ve renk çeşitliliği olarak geniş bir yelpazeyi içermektedir.Satış ve montajını gerçekleştirdiğimiz perde çeşitlerimiz: ahşap jaluzi perde, ahşap stor perde, sun screen kumaş stor perde, kumaş stor perde, dijital baskılı perde; kumaş dikey perde, pvc dikey perde, mikro jaluzi perde, kış bahçesi,zebra perde,projeksiyon perdesi. perdecilik sektöründe yılların getirdiği tecrübesi ve geniş ürün çeşitliliği ile siz müşterilerinin tüm perde ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekteyiz.

Neden Saygı Home Collection

 

Her zaman daha iyiye odaklanan firmamız,siz değerli müşterilerimizden aldığımız şevkle ürün portföyünü sürekli genişletmektedir.Yılların birikimiyle oluşan deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hizmet Anlayışımız

 

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında TÜL ve MEKANİK Perdede; güncel modayı yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de özenle vermektedir.

Call Now Button
× .